אודות

מיתוג בריח הוא רעיון שיווקי חדש יחסית, שמתייחס להשפעה שיש לריח על לקוחות הנכנסים לעסק או לחנות. המפגש של הלקוחות עם ריח יוצר בהם חוויה אישית וקושר אותם למותג. זרום בישום בתי עסק משווק מוצרי ריח לעסקים. כיום גם חברות גדולות החלו לבשם את הסניפים ואת המוצרים בניחוחות שמאפיינים את המותגים שלהן, בניחוחות בושם ובריחות מוכרים פחות אך מאפיינים היטב את החלל.

 

השפעה פסיכולוגית של הריח

לריחות יש השפעה מוכחת על מצב הרוח ועל תחושות. ריח הוא למעשה כימיקל נדיף, שנקלט דרך האף ומועבר ישירות למוח. ארומקולוגיה הוא תחום מדעי בפסיכולוגיה שעוסק בהשפעת הריח על המוח, כך שלתחושה הנעימה שיוצרים מגוון הריחות של זרום בישום בתי עסק יש ביסוס מדעי.

 

זרום בישום בתי עסק בהתאמה ללקוחות

לפי התפיסה המקובלת, ישנם ריחות טובים וריחות רעים, אבל מיתוג בריח אינו מתייחס לבישום העסק כמשמעו. זרום בישום בתי עסק הוא כלי שיווקי, המתייחס להשפעה של ריח מסוים על הלקוחות. בתחום זה נדרש אפיון של העסק לצורך התאמת הריח. למשל, ריח של מכשיר חדש עשוי למתג את העסק טוב יותר מניחוח בושם עדין. בחירת האזור בו מוצב מפיץ הריח חשובה למיתוג המוצר או החנות, מאחר שיש לבחור את המקום בו אפקט הריח משפיע יותר על הלקוחות. לחברת זרום בישום בתי עסק מבחר ניחוחות לאפיון האווירה במקום העסק.

 

מיתוג זיכרונות נעימים עם זרום בישום בתי עסק

ריחות ממתגים מעוררים תחושות חיוביות, זיכרונות נעימים מבית העסק, רצון לחזור ולבקר במקום ואף לרכוש את המוצר שעורר אסוציאציות חיוביות. כאשר עסק בוחר במיתוג בריח של זרום בישום בתי עסק הוא יוצר זיכרון מותג בקרב הלקוחות. בתהליך זה חשוב שהתחושה של הלקוח תהיה נעימה ותגרום לו לרצות להישאר במקום או להזמין את המוצר. ריח עוצמתי מדי עלול לגרום לתוצאה הפוכה. זרום בישום בתי עסק רואים חשיבות בשיווק ריחות ממתגים שאכן מושכים את הלקוחות המתאימים – אלה שהעסק מזהה כבעלי פוטנציאל לביצוע רכישה. בנוסף, עסקים בוחרים בבישום הסניף או החנות בכדי ליצור אווירה מתאימה ותחושה נעימה עבור לקוחותיהם.

 

בושם אורגני של זרום בישום בתי עסק

ניחוחות ממתגים, כמו בשמים, מבוססים על תרכובות מסוימות שכוללות, מלבד תמצית הריח, גם חומרים מלאכותיים וסינטטיים כגון חומרים פטרוכימים ושמנים מינרליים. תרכובות שאינן טבעיות נחשבות פעמים רבות כגורמות לאלרגיות ולתופעות מזיקות נוספות ברמות חומרה שונות. לעומת בושם המורכב מחומרים מלאכותיים, חומר אורגני לבישום אוויר של זרום בישום בתי עסק מכיל תרכובות טבעיות שלא עברו עיבוד סינטטי או כימי. החומרים האורגניים גדלים בסביבה טבעית ומעובדים ללא הוספת חומרי שימור סינטטיים. הם אינם מפריעים לתהליך הנשימה או גורמים לאלרגיות ולבעיות בריאות, ולכן ניתן להפיץ את מוצרי זרום בישום בתי עסק ללא חשש לפגיעה באיכות האוויר.

 

זרום בישום בתי עסק – אווירה וזיכרונות

הזיכרונות שמעוררים הניחוחות של זרום בישום בתי עסק יוצרים בלקוחות תחושה של נעימות, ולכן ממתגים את העסק כמקום אטרקטיבי שבו אפשר לרכוש מוצרים באווירה נעימה. הריחות המזמינים של מוצרי זרום בישום בתי עסק משפרים את תחושת הלקוחות ואת שביעות הרצון שלהם מהאווירה בחנות או בבית העסק.

לרכישה מיידית